Dobrze was przeszkolą

Naszą kadrę stanowią osoby sprawdzone – menedżerowie i konsultanci z wieloletnim doświadczeniem oraz posiadający kwalifikacje formalne, osoby charyzmatyczne i rzetelne.

Szkolenia prowadzą osoby posiadające zarówno doświadczenia w sprzedaży, zarządzaniu, marketingiem i finansami przedsiębiorstw jak i w prowadzeniu zajęć grupowych ze słuchaczami.

przemCTrener biznesu, konsultant, handlowiec z 18-letnim doświadczeniem w sprzedaży, negocjacjach i zarządzaniu. Pracował w FMCG dla BAKOMA S.A., BAHLSEN, E. WEDEL S.A., LABORATORIUM KOSMETYCZNE DR IRENA ERIS, w branży budowlanej GRUPA PSB S.A., ROBEN CERAMIKA BUDOWLANA, salony jubilerskie APART SP. Z O.O. i inne.

michalak

Trener biznesu, psycholog społeczny, nauczyciel akademicki.
Współwłaściciel Grupy Trenerskiej Skills Designers i autor publikacji naukowych. Od siedmiu lat aktywnie pracuje z ludźmi realizując zajęcia ze studentami oraz organizując i prowadząc szkolenia seminaryjne oraz coachingi.
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu radzenie sobie ze stresem, zarządzanie sobą w czasie, komunikacji interpersonalnaej asertywność w relacjach społecznych, profesjonalna obsługa klienta, techniki sprzedaży.

mielcarekTrener biznesu z 20-letnim doświadczeniem menedżerskim w firmach medialnych. Specjalizuje się w jakościowych badaniach marketingowych, zarządzaniu oraz rozwijaniu umiejętności miękkich takich jak: twórcze myślenie, asertywność, radzenie sobie ze stresem, rozwój osobisty (z wykorzystaniem metody Insight Discovery). Pracował m.in. jako redaktor naczelny w "Gazecie Pomorskiej", twórca projektów redakcyjnych gazet i kolorowych magazynów ( np. Teraz Toruń).

radziszewska

Trener umiejętności społecznych
Ponad siedem lat pracowała dla NIVEA Polska Sp. z o.o. na stanowisku Konsultanta NIVEA Baby gdzie zajmowała się organizowaniem i prowadzeniem szkoleń oraz praktycznych prezentacji. Zdobyła doświadczenie w zakresie negocjacji umów z klientami. Prowadzi szkolenia z zakresu aktywizacji osób bezrobotnych, asertywności, autoprezentacji, komunikacji, kształtowania umiejętności społecznych, motywacji, opieki nad osobami starszymi oraz aktywizacja ich do życia i inne.

hoppe

Specjalista, konsultant z 7-letnim doświadczeniem w marketingu.
Pracowała jako Brand Manager w FMCG dla takich marek jak NESTLE CORN FLAKES, NESTLE FITNESS, NESTLE FRUTINA czy NESTLE MUSLI oraz w sektorze B2B dla GAMET S.A. jako Senior Product Manager odpowiedzialna za akcesoria meblowe. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu marketingu: budowanie strategii marketingowej, tworzenie planów marketingowych, efektywne wykorzystanie narzędzi marketingowych, optymalizacja mediaplanów, pozycjonowanie oraz budownie marki i inne.

chabowski

Psycholog społeczny, praktyk i dyplomowany trener biznesu. Autor publikacji naukowych i współwłaściciel dwóch portali psychologicznych dla profesjonalistów oraz partner zarządzający w Grupie Trenerskiej Skills Designers. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów, coachingów z zakresu rozwoju komepetencji handlowych, profesjonalnej obsługi klienta, negocjacji handlowych, zarządzania zespołami, rozwiązywania konfliktów, autoprezentacji, komunikacji i współpracy w zespole i inne.

kosinska

Pedagog, trener z 13-letnim doświadczeniem w zakresie edukacji prozdrowotnej. Specjalizuje się w w wrasztatach z profilaktyki chorób cywilizacyjnych takich jak : wypalenie zawodowe, bulimia, anoreksja, uzależnienia, otyłość, choroby metaboliczne, choroby układu krążenia.

gorecki

Menedżer, trener, pedagog, konsulatant z 16-letnim doświadczeniem w sprzedaży. Pracował jako kierownik sprzedaży dla IKEA Retail Sp. z o.o., Leroy Merlin Polska Sp. z o.o., dyrektor sprzedaży Merloni Indesit Polska Sp. z o.o., Eletrolux Poland Sp. z o.o., Amica Wronki S.A. i innych. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym, zarządzaniu sprzedażą oraz interim management. Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Aspen Consulting oraz wykładowca Executive MBA w Wyższej Szkole Zarządzania Polish Open University - Oxford Brookes University.

dalasinski

Prawnik, konsultant, trener z 16 letnim doświdczeniem w sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Właściciel Agencji Finansowej, Właściciel i założyciej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Odszkodowań REKOMPENSA, regionalny organizator sprzedaży w TUiR WARTA S.A., główny specjalista ds. oceny ryzyka w Grupie Brokerów Ubezpieczeniowych „Global” Sp. z o.o. Specjalizuje się w nowoczesnych produktach ubezpieczeniowych takich jak : ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia finansowe/gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia OC - od odpowiedzialności cywilnej ( z tytułu wykonywania zawodu, prowadzonej działalności, zanieczyszczenia środowiska, spedytora, produkt niebezpieczny, spedycji), kompleksowe ubezpieczenia małych i średnich przedsiębiorstw.