credo

Na polskim rynku działamy już od 1992r!

Jesteśmy grupą trenerów specjalizujących się w szkoleniach sprzedażowych. Do naszego zespołu należą wybitni przedstawiciele handlowi, kierownicy sprzedaży oraz Van-Sellerzy. Szkolimy także menedżerów niższego, średniego i wysokiego szczebla. Dodatkowo prowadzimy zajęcia coachingowe według metodologi ICF.

Specjalizujemy się w rozwoju kompetencji poprzez:
- małe szkolenia, zaplanowane w kalendarzu i elastycznie skomponowane "na miarę" oraz
- szeroko zakrojone projekty szkoleniowo-doradcze dla dużych zespołów handlowych firm takich jak:
BAKOMA S.A.,Grupa Polskie Składy Budowlane S.A., E Wedel/Pepsico, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, Apart Sp. z o.o., Zelmer S.A, Merloni Indesit Polska Sp. z o.o., Jeronimo Martins Dystrybucja (hipermarkety Jumbo), i inni.

INWESTYCJA W KADRY!

Nauczymy Twoich pracowników skutecznej sprzedaży, dzięki czemu zwiększą się Twoje obroty.
Obecne czasy stanowią kreatywne wyzwanie dla firm działających na wymagającym rynku.
Jedyną siłą, która może zapobiec stagnacji i recesji jest siła tkwiąca w potencjale LUDZKIM, W KADRACH FIRMY!
Doświadczenia skutecznych „graczy” wskazują na zależność pomiędzy wiedzą a wynikami firmy.
Proponujemy wzrost sprzedaży poprzez podpowiedzenie praktycznych rozwiązań – bazujących na przeprowadzonych obserwacjach a następnie działaniach konsultacyjno-szkoleniowych:

- usystematyzowanie procedur
- weryfikację efektów (kontrolę) - tajemniczy klient
- coaching (lub / i trening na stanowisku pracy)

Naszą kadrę stanowią osoby sprawdzone – menedżerowie i konsultanci z wieloletnim doświadczeniem! Trenerzy posiadający kwalifikacje formalne. Osoby charyzmatyczne i rzetelne.
Szkolimy setki osób w projektach zamkniętych m.in.: Bakoma S.A. lub Grupa PSB S.A.
Prowadzimy szkolenia indywidualne w atrakcyjnej cenie.
Działamy ZAWSZE w oparciu o zasadę fair – play!
Przygotowując projekty i te małe i te całkiem duże chętnie otwieramy się na sugestie klienta!
Przygotowanie planów szkoleniowych oraz programów jest darmowe.

Wystarczy spróbować! 606 221 100.
www.credo.edu.pl

Przemysław Siwula