Dobrze was przeszkolą

Naszą kadrę stanowią osoby sprawdzone – menedżerowie i konsultanci z wieloletnim doświadczeniem oraz posiadający kwalifikacje formalne, osoby charyzmatyczne i rzetelne.

Szkolenia prowadzą osoby posiadające zarówno doświadczenia w sprzedaży, zarządzaniu, marketingiem i finansami przedsiębiorstw jak i w prowadzeniu zajęć grupowych ze słuchaczami.

michalak

Trener biznesu, psycholog społeczny, nauczyciel akademicki.
Współwłaściciel Grupy Trenerskiej Skills Designers i autor publikacji naukowych. Od siedmiu lat aktywnie pracuje z ludźmi realizując zajęcia ze studentami oraz organizując i prowadząc szkolenia seminaryjne oraz coachingi.
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu radzenie sobie ze stresem, zarządzanie sobą w czasie, komunikacji interpersonalnaej asertywność w relacjach społecznych, profesjonalna obsługa klienta, techniki sprzedaży.